Abonnere på vårt nyhetsbrev

Ledelse og salg


Håvard Ellefsen

Administrerende direktør
909 30 909
havard.ellefsen@winorg.no

Kari Otnes

Administrasjonssjef
934 19 669
kari.otnes@winorg.no

Kim Roger Elverhøy

Salgsansvarlig
913 57 264
kim.elverhoy@winorg.no

Rikard Mauritzon

Strategisk kundeutvikler og prosjektleder
920 64 750
rikard.mauritzon@winorg.no


Rådgivere


Anne Johanne Solhjell

Produktansvarlig
404 14 295
anne.johanne.solhjell@winorg.no

Anne Morgenlie

Seniorrådgiver
918 07 211
anne.morgenlie@winorg.no

Norun Nordnes

Seniorrådgiver
970 00 340
norun.nordnes@winorg.no

Anne Sofie Stumo

Seniorrådgiver
997 30 174
anne.sofie.stumo@winorg.no

Patrick Sveum

Seniorrådgiver
412 44 227
patrick.sveum@winorg.no

Anne Norum

Seniorrådgiver
976 25 575
anne.norum@winorg.no

Katrine Bredesen

Seniorrådgiver
413 18 105
katrine.bredesen@winorg.no

Ståle Sørensen

Seniorrådgiver
930 55 043
stale.sorensen@winorg.no


Utvikling


Julie Rustad

Seniorutvikler og gruppeleder
922 49 768
julie.rustad@winorg.no

Marcus Kiønig

Seniorutvikler
930 55 529
marcus.kionig@winorg.no

Jeroen Schiøtt

Seniorutvikler
934 46 107
jeroen.schiott@winorg.no

Hien Nguyen

Seniorutvikler
982 98 837
hien@winorg.no

Ronny Gydar

Seniorutvikler
480 33 480
ronny.gydar@winorg.no

Jørgen Veøy

Seniorutvikler
472 31 900
jorgen.veoy@winorg.no

Bjørn Atle Jensson

Seniorutvikler
932 52 654
bjorn.atle.jensson@winorg.no

Marit Formo

Seniorutvikler
926 37 444
marit.formo@winorg.no

Vibeke Stærk

Seniorutvikler
930 55 632
vibeke.stark@winorg.no

Per Arne Løvaas

Seniorutvikler
924 12 431
per.arne.lovaas@winorg.no

Paul Jørstad

Seniorutvikler
982 28 187
paul.jorstad@winorg.no

Eivind Aurdal

Seniorutvikler
934 40 486
eivind.aurdal@winorg.no